Новини

Enduro Race “Za Порогами” 23 вересня 2018 року

23 вересня в Запоріжжі відбудеться ендуро гонка “Za порогами”.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в мероприятії.

——————МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ————————
м. Запоріжжя. Точне місце буде анонсовано пізніше!

—————— КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ ————————-
• Дівчата (вікове обмеження 16+)
• Юніори (вікове обмеження – до 16 років, хлопчики / дівчатка). Обов’язково мати підписаний дозвіл від батьків
• Open (вікове обмеження 16+, дана категорія рекомендована для тих, хто не має досвіду участі в подібних змаганнях, але хоче спробувати свої сили в дисципліні enduro)
• Еліта (без вікового обмеження, категорія рекомендована для учасників мають досвід участі в регіональних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях з дисциплін cross country, enduro, downhill)
• Майстри (вікове обмеження 35+, дана категорія рекомендована для тих, хто не має досвіду участі в подібних змаганнях, але хоче спробувати свої сили в дисципліні enduro)
Continue reading “Enduro Race “Za Порогами” 23 вересня 2018 року”

Скасування другого этапа кубка эндуро (Київ)

Увага! По ряду певних причин, другий етап ендуро гонки, який планували провести в Києві 24 червня, буде скасований.
Але 3-й етап обов’язково відбудеться в Запоріжжі, як і планували спочатку (23-го вересня). Захід обіцяє бути дуже масовим і масштабним. Чекаємо вас на нашій гонці.

Enduro Race “Za Порогами” 20 травня 2018 року

20 травня в Запоріжжі відбудеться ендуро гонка “Za порогами”.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в мероприятії.
Траса прокладена в одному з мальовничих районів м. Запоріжжя, поблизу о. Хортиця, на березі річки Дніпро і являє собою спуски вниз і ділянки де потрібно буде повкручувати 🙂 Тільки природні перешкоди, як у справжньому ENDURO.
Continue reading “Enduro Race “Za Порогами” 20 травня 2018 року”

Підсумки проведення гонки “Za Порогами” 2017

12 листопада в місті Запоріжжя відбулася ендуро гонка “ZA Порогами”. Захід пройшов на мальовничому березі річки Дніпро. Шикарний вид з базового табору, не залишив нікого байдужим. Хоч і за прогнозом обіцяли дощ, що думаю, багатьох учасників засмутило, але в підсумку з погодою дуже пощастило.


Continue reading “Підсумки проведення гонки “Za Порогами” 2017″

Календар світової серії ендуро 2018


Календар гонки EWS 2018 вже анонсований, і хлопці здорово постаралися з пошуком місць для проведення етапів. Одним з наймальовничіших трейлів буде, швидше за все, траса в Словенії (фото вгорі). Стежка пройде по кордону з Австрією і зачепить територію нового парку Petzen, який знаменит своєю широкою і гладкою паркової трасою, можливо найдовшою в Європі.
Continue reading “Календар світової серії ендуро 2018”

Історія ендуро

Ендуро – універсальна дисципліна.

Колись давним-давно гонки на гірських велосипедах представляли собою їзду по лісах, полях і всьому, щопотраплялопід колеса, з такою швидкістю, з якоюмігїхати велосипедист. У той час цебулаєдинадисципліна, доступна для спортсмена, чия спеціалізація – гірський велосипед.
Continue reading “Історія ендуро”

Який велосипед вибрати для ендуро?

На це питання немає однозначної відповіді, адже кожен райдер вибирає велосипед під себе і свій стиль катання. При виборі велосипеда всього лише потрібно зрозуміти, що ви хочете від катання. Отримати задоволення? – Зрозуміло. Підвищити рівень своїх навичок? – Однозначно. Але не мало важливим питанням є і то яку ціну ви готові заплатити за свій байк-мрії. Мається на увазі звичайно паперовий еквівалент плати. Адже хороший ендуро велосипед коштує не дешево. У статті ми спробуємо коротко викласти всі тонкощі велосипедів для енедуро. Так що погнали!

Continue reading “Який велосипед вибрати для ендуро?”

Анонс гонок на 2018 рік

У 2018 року відбудеться перша Українська серія з ендуро. Нас чекає відразу 3 етапи в 2-х містах України.
Відкриє Українську серію місто Запоріжжя, захід відбудеться 20 травня. А ось через місяць, 24 червня, в Києві пройде другий етап гонки. Заключний етап відбудеться так само в місті Запоріжжя, але вже на іншій трасі. Фінальну межу ми підведемо 23 вересня. В цей день будуть оголошені переможці всієї першої всеукраїнської серії (за підсумками 3-х етапів) і крім особистого заліку, буде ще й командний результат. Чекаємо травень і їдемо на ендуро в Запоріжжя!
Слідкуйте за анонсами на сайті 🙂