Новини

Enduro Race “Za Порогами” 25 травня 2019 року

Привіт друзі!
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в ендуро – гонці, яка буде проводиться в м. Запоріжжя, на мальовничих схилах, над річкою Старий Дніпро.

Ендуро – видовищна екстремальна дисципліна, яка має на увазі не тільки спуск вниз, але і закрутити вгору. Траса включає переважно природний рельєф, з камінням, сипухами, різкими поворотами і іншими радощами для велосипедиста.

Цього року організатори постаралися зробити максимально цікаві, досить складні і видовищні маршрути. Гонка буде складатися з трьох спец-ділянок, які прокладені по сліду урочища Вирва, навпаки національного заповідника – о.Хортиця.

—————–МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ————————
м. Запоріжжя, район Бабурка, урочище “Вирва”

—————– КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ ————————
• Дівчата (вікове обмеження 16+)
• Юніори (вікове обмеження – до 16 років, хлопчики / дівчатка).
• Open (вікове обмеження 16+, дана категорія рекомендована для тих, хто не має досвіду участі в подібних змаганнях, але хоче спробувати свої сили в дисципліні enduro)
• Еліта (без вікового обмеження, категорія рекомендована для учасників мають досвід участі в регіональних, всеукраїнських та міжнародних змагання з дисциплін cross country, enduro, downhill)

————- ВИМОГА ДЛЯ УЧАСТІ ——————
– Обов’язковий захист: ШОЛОМ (бажано фуллфейс)
– Наявність двох гальм (перед – зад) ОБОВ’ЯЗКОВО
– До участі не допускаються велосипеди з електро мотором і ДВС!
– Заїзд в категорії відбудеться за умови участі мінімум 5 чоловік.
– Учасники які не досягли 18 років, обов’язково повинні мати при собі підписаний дозвіл від батьків

—————–РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ————————
On-line реєстрація – 100 грн
Реєстрація на старті – 150 грн

На цю суму ви отримуєте стартовий номер, стяжки для кріплення номера, медичну допомогу, якщо це буде потрібно.

Реєстрація доступна тут

—————– ПРИЗИ і ПЕРЕМОЖЦІ ————————
Цінними призами будуть нагороджені учасники, що зайняли перші, другі та треті місця в категоріях юніори, дівчата, еліта.

Призові місця в категорії open будуть нагороджені грамотами.
Переможці категорій будуть визначені за сумою вимірів часу спецділянок! Учасник має право виступати тільки в одній категорії.

—————– РЕГЛАМЕНТ ————————
Дата: 25.05.2019 – субота
09:00 – відкриття ENDURO RACE “Za Порогами” 2019
09:00 – початок реєстрації
10:00 – 11:30 – груповий огляд спец. ділянок.
12:00 – старт – категорій
18:00 – нагородження переможців.

—————–ХАРЧУВАННЯ————————
На гонці буде організована польова кухня від “СПАС”. Ви зможете покуштувати гарячі страви, шашлик, чай. Кухня почне працювати з 09 ранку в базовому таборі

————— ПРОЖИВАННЯ —————————-
Всі бажаючі можуть розміститися у наших друзів, в кемпінгу Сагайдачний.

Enduro Race “Za Порогами” 23 вересня 2018 року

23 вересня в Запоріжжі відбудеться ендуро гонка “Za порогами”.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в мероприятії.

——————МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ————————
м. Запоріжжя. Точне місце буде анонсовано пізніше!

—————— КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ ————————-
• Дівчата (вікове обмеження 16+)
• Юніори (вікове обмеження – до 16 років, хлопчики / дівчатка). Обов’язково мати підписаний дозвіл від батьків
• Open (вікове обмеження 16+, дана категорія рекомендована для тих, хто не має досвіду участі в подібних змаганнях, але хоче спробувати свої сили в дисципліні enduro)
• Еліта (без вікового обмеження, категорія рекомендована для учасників мають досвід участі в регіональних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях з дисциплін cross country, enduro, downhill)
• Майстри (вікове обмеження 35+, дана категорія рекомендована для тих, хто не має досвіду участі в подібних змаганнях, але хоче спробувати свої сили в дисципліні enduro)
Continue reading “Enduro Race “Za Порогами” 23 вересня 2018 року”

Скасування другого этапа кубка эндуро (Київ)

Увага! По ряду певних причин, другий етап ендуро гонки, який планували провести в Києві 24 червня, буде скасований.
Але 3-й етап обов’язково відбудеться в Запоріжжі, як і планували спочатку (23-го вересня). Захід обіцяє бути дуже масовим і масштабним. Чекаємо вас на нашій гонці.

Enduro Race “Za Порогами” 20 травня 2018 року

20 травня в Запоріжжі відбудеться ендуро гонка “Za порогами”.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в мероприятії.
Траса прокладена в одному з мальовничих районів м. Запоріжжя, поблизу о. Хортиця, на березі річки Дніпро і являє собою спуски вниз і ділянки де потрібно буде повкручувати 🙂 Тільки природні перешкоди, як у справжньому ENDURO.
Continue reading “Enduro Race “Za Порогами” 20 травня 2018 року”

Підсумки проведення гонки “Za Порогами” 2017

12 листопада в місті Запоріжжя відбулася ендуро гонка “ZA Порогами”. Захід пройшов на мальовничому березі річки Дніпро. Шикарний вид з базового табору, не залишив нікого байдужим. Хоч і за прогнозом обіцяли дощ, що думаю, багатьох учасників засмутило, але в підсумку з погодою дуже пощастило.


Continue reading “Підсумки проведення гонки “Za Порогами” 2017″

Календар світової серії ендуро 2018


Календар гонки EWS 2018 вже анонсований, і хлопці здорово постаралися з пошуком місць для проведення етапів. Одним з наймальовничіших трейлів буде, швидше за все, траса в Словенії (фото вгорі). Стежка пройде по кордону з Австрією і зачепить територію нового парку Petzen, який знаменит своєю широкою і гладкою паркової трасою, можливо найдовшою в Європі.
Continue reading “Календар світової серії ендуро 2018”

Історія ендуро

Ендуро – універсальна дисципліна.

Колись давним-давно гонки на гірських велосипедах представляли собою їзду по лісах, полях і всьому, щопотраплялопід колеса, з такою швидкістю, з якоюмігїхати велосипедист. У той час цебулаєдинадисципліна, доступна для спортсмена, чия спеціалізація – гірський велосипед.
Continue reading “Історія ендуро”

Який велосипед вибрати для ендуро?

На це питання немає однозначної відповіді, адже кожен райдер вибирає велосипед під себе і свій стиль катання. При виборі велосипеда всього лише потрібно зрозуміти, що ви хочете від катання. Отримати задоволення? – Зрозуміло. Підвищити рівень своїх навичок? – Однозначно. Але не мало важливим питанням є і то яку ціну ви готові заплатити за свій байк-мрії. Мається на увазі звичайно паперовий еквівалент плати. Адже хороший ендуро велосипед коштує не дешево. У статті ми спробуємо коротко викласти всі тонкощі велосипедів для енедуро. Так що погнали!

Continue reading “Який велосипед вибрати для ендуро?”

Анонс гонок на 2018 рік

У 2018 року відбудеться перша Українська серія з ендуро. Нас чекає відразу 3 етапи в 2-х містах України.
Відкриє Українську серію місто Запоріжжя, захід відбудеться 20 травня. А ось через місяць, 24 червня, в Києві пройде другий етап гонки. Заключний етап відбудеться так само в місті Запоріжжя, але вже на іншій трасі. Фінальну межу ми підведемо 23 вересня. В цей день будуть оголошені переможці всієї першої всеукраїнської серії (за підсумками 3-х етапів) і крім особистого заліку, буде ще й командний результат. Чекаємо травень і їдемо на ендуро в Запоріжжя!
Слідкуйте за анонсами на сайті 🙂